Installatie met Windows

In dit venster kunt u de locatie op uw harde schijf opgeven waar het programma moet worden geïnstalleerd. Standaard wordt het programma standaard geïnstalleerd op de locatie C:\Program Files\Informer.

Hier geeft u aan of u de adminstratie Demo wilt installeren. Dit is een volledige voorbeeldadministratie waarin u kunt oefenen en alle mogelijkheden van het pakket kunt bekijken en uitproberen. Doet u dit niet, dan moet direct bij het eerste gebruik van het programma een nieuwe administratie aanmaken.

Standaard wordt een koppeling naar het programma in het menu Start van Windows geplaatst. U kunt in dit venster deze koppeling een andere naam geven. Ook kunt u ervoor kiezen geen koppeling in het menu Start te plaatsen.

Zodra het programma met succes is geïnstalleerd, wordt de map Informer geopend waarin u onder meer een snelkoppeling vindt waarmee u het programma kunt openen. Ook verschijnt het venster Installatie afgerond op het scherm.

U kunt in dit venster aangeven dat u de map met de handleiding wilt openen. Ook heeft u de mogelijkheid direct naar de registratiesite van Informer te gaan. Hier kunt u uw licentie- of serienummer opvragen.